top of page

Podzimní semestr 2020 je tady!

Po vynucené přestávce se můžeme naplno vrátit k naší oblíbené činnosti - učení jazyků a věříme, že se do toho pustíte s námi. Právě teď je nejvyšší čas se zapsat! Těšíme se na vás a připravujeme svědomitě program na školní rok 2020/21:

Zápis a dny oteřvených dveří se konají 31.8. - 8.9.

Již od 26.8. 2020 jsme vám denně k dispozici osobně (dům Kultury Kyjov, 2. patro) a také na telefonu 603 281 237 a našem školním e-mailu info@jazykovka-kyjov.cz Uvítáme vaše dotazy a registrace do kurzů.

Tradiční kurzy, ale i online a ne-jazykové předměty v nabídce jazykovky

V novém školním roce se můžete těšit na standardní kurzy pro malé skupiny v našich učebnách v domě kultury (MKS) v Kyjově, ale na i individuální a online výuku. Pro každého jistě najdeme správný kurz - pro radost, studium i práci,


Naše činnost se také rozšiřuje o klíčové předměty ZŠ a SŠ, tedy matematiku a jazyk český, a to od konce října 2020. K zařazení této nabídky nás přiměla hlavně častá poptávka od vás.


Novinky budou přichzet během celého školního roku

Mateřská společnost naší jazykovky Moravian Training Institute, s.r.o. se podílí na vývoji několika inovativních metod a distribuci nových nástrojů pro vzdělávání. Tak jako jsme v r. 2019 představili studentům a lektorům v Kyjově virtuální realitu pro učení jazyků Immerse, budeme pokračovat představováním dalších věcí - od mobilních aplikací po fyzické akce v našich učebnách a sídle.

3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page